Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pani Kingi Zduńskiej, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl

Aktualności

29 kwietnia 2018 15:58 | Aktualności

OŚRODEK ZDROWIA W BYTNICY JUŻ SUPER FUNKCJONUJE

Zachęcamy mieszkańców Gminy Bytnica do zapisywania się do przychodni Medicstan w Bytnicy. Mamy informację, że jeżeli uzbieramy 1500 pacjentów to Medicstan rozważy otwarcie w Bytnicy poradni diabetologicznej i kardiologicznej!

Formularze deklaracji dostępne są w przychodni Medicstan w Bytnicy pod adresem Bytnica 125. Niezbędne informacje uzyskamy również pod numerem telefonu 68 320 00 99.

Przypominamy, iż zapisując się do Medicstan mogą Państwo swobodnie korzystać z przychodni w Bytnicy oraz innych przychodni Medicstan, w tym krośnieńskiej przy ul. Bohaterów WP 24 (obok siedziby ENEA).

Musimy nadmienić, iż  z informacji od mieszkańców, którzy korzystają z nowej przychodni słyszymy bardzo pozytywne głosy na temat świadczonych usług. Lekarze przyjmują pacjentów oraz kierują na wszystkie niezbędne badania, a wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Należy dodać, że Medicstan to już nie tylko przychodnia lekarza rodzinnego, ale szybko rozwijająca się instytucja zdrowotna posiadająca kilkadziesiąt poradni, w których mamy dostęp do najlepszych specjalistów w ramach umowy z NFZ:
Poradnie Kardiologiczne
Poradnie Ginekologiczno – Położnicze
Poradnie Zdrowia Psychicznego
Zespół Leczenia Środowiskowego
Poradnie Psychologiczna
Poradnia Diabetologicza
Poradnia Leczenia Uzależnień
Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
Poradnia Antynikotynowa 

Ośrodek zdrowia Medicstan w Krośnie Odrzańskim wyposażony jest również w profesjonalny sprzęt do badań RTG i USG (umowa z NFZ).

Artykuł przeczytano: 1059 razy WydrukujDo góry