Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pan Bogdan Spętany, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl

Wersja mobilna

mbytnica.jpg [616x538]

 

Oficjalny serwis internetowy Urzędu Gminy Bytnica dotępny jest również za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz innych urządzeń mobilnych.

 

Czym jest wersja mobilna?

 

Wersja mobilna to serwis, który umożliwia dostęp do informacji opublikowanych na łamach portalu Urzędu Gminy Bytnica i przeszukiwania jego zasobów.

 

W ramach serwisu m.bytnica.pl użytkownicy mają dostęp do aktualności, ogłoszeń, przetargów, a także do informacji dotyczących Naszej Gminy, Turystyki, Gospodarki czy realizowanych projektów na terenie gminy Bytnica.

 

Jak korzystać?

 

Korzystanie z mobilnej wersji jest bardzo proste:

 

1. Uruchom przeglądarkę internetową w swoim telefonie

2. Wprowadź adres: m.bytnica.pl

3. Znajdź informację, której szukasz!

 

Kto może korzystać?

 

Z mobilnego serwisu mogą korzystać posiadacze telefonów komórkowych mających dostęp do sieci Web operatora oraz wszystkich urządzeń małoekranowych.

 

Wersja mobilna portalu pozbawiona jest dużych elementów graficznych, które są nieprzystosowane dla telefonów komórkowych i zabierają wiele kilobajtów transferu.