Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pan Bogdan Spętany, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl

Aktualności

11 września 2020 13:12 | Aktualności

Strefy ASF

Zgodnie z informacją przekazaną od Powiatowego Inspektora Weterynarii w Krośnie Odrzańskim, część gminy Bytnica na zachód od drogi 1157F znajduje sie w strefie czerwonej (obszar objęty ograniczeniami), część gminy Bytnica na wschód od drogi 1157F znajduje się w strefie niebieskiej (obszar zagrożenia). Poniżej mapka z wynaczonymi strefami (dostępna na https://bip.wetgiw.gov.pl/asf/mapa/).

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 6 maja 2015 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń w obszarach tych obowiązują ograniczenia w możliwości przemieszczania świń, mięsa wieprzowego i innych produktów pozyskanych od świń oraz dzików i ich mięsa (więcej informacji o ograniczeniach, zakazach i nakazach obowiązujących w poszczególnych strefach dostępnych jest na stronie Głównego Inspektora Weterynarii )

Artykuł przeczytano: 158 razy WydrukujDo góry