Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pan Bogdan Spętany, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl

Aktualności

23 lipca 2019 09:25 | Aktualności

Informacja o badaniach bezpłatnych realizowanych przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu "Daj sobie szansę - program profilaktycznych nowotworów głowy i szyi".

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu zaprosza na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach programu "Daj sobie szansę-program profilaktyczny nowotworów głowy i szyi".

 

Do badań „Daj sobie szansę” zapraszone są wszystkie osoby w wieku 40-65 lat, każdy u kogo przez ponad 3 tygodnie występuje: pieczenie języka, owrzodzenie, czerwone lub białe naloty w jamie ustnej, ból gardła, przewlekła chrypka, guz na szyi, niedrożność nosa, krwawy wyciek z nosa, ból w trakcie i problemy z połykaniem oraz wieloletnich palaczy, osoby nadużywające alkoholu, a także osoby o podwyższonym ryzyku zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego.

 

Badania realizowane są przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu.

Badania są bezpłatne, nie wymagają osobnego skierowania, realizowane są od poniedziałku do piątku o godz. 14:00.

Telefon do rejestracji czynny jest w godzinach 7:25-15:00 pod numerem 503 414 178.

Artykuł przeczytano: 368 razy WydrukujDo góry